Altijd leuk zo'n Marti rapport. Aardig wat leuke opties ook!
'Order Type' geeft aan waarvoor de auto besteld werd bij Ford. Er waren in totaal 25 verschillende order types in die tijd. De meest voorkomende was de 'Stock' order, als een dealer een auto bestelde om zijn voorraad aan te vullen. Een 'Retail' order betrof een door een klant bij een dealer bestelde auto.
7% van de bestellingen betrof 'Fleet' orders. Dit waren bestelling voor het wagenpark van bedrijven. Denk aan huurauto's voor Hertz, of bedrijfsauto's voor een willekeurig ander bedrijf. Enige vereiste voor een 'fleet' order was een minimum bestelling van 5 auto's (niet noodzakelijk dezelfde).
Gezien het sportieve karakter van je Mach 1 zal het wel een auto voor de baas zelf zijn geweest, of een hele goede bonus voor de verkoper van het jaar.

1967 Mustang fastback; - kick-ass homebuilt 347 - programmable 4R70W transmission - 4-wheel big disk brakes - corner-carver suspension
No show, all go!