

Wel moet ik de scoop nog aanpassen, is te nu hoog.
En zoals ik al schreef, is er begonnen met het strakmaken van de Mustang :



Moderator: Shelby GT-H
je hoodscoop van gt(de eerste die je gemonteerd hebt) is het een geplakte of "bolt on", waar heb je hem gekocht, want ik zoek er ook een in de toekomst?robbert.b. schreef:Ik ga van het weekend kijken wat ik kan doen aan de kofferbak klep, proberen beter af te stellen.
En de hoodscoop is niet nodig, maar vind het wel wat hebben.
Ik had de GT350 hoodscoop gekocht en gemonteerd, maar vond het persoonlijk een te kleine scoop en wilde wat meer.
De voorbewerkster is nu bezig met de hele auto strak te maken, en dit zal nog enige tijd gaan duren vanwege dit in de avonduren gebeurd.gaaf hoor!! hoe staat het er nu mee?









check mijn topic maar, staan pics tussen. kin je zien dat Peter het goede antwoord geeft.robbert.b. schreef:Zou iemand mij kunnen vertellen/uitleggen wat montage locatie van de hoodpins is?( liefst incl. foto's )
Ben aan het twijfelen over de locatie.





