Pagina 1 van 1

kilometerteller nodig in Zweden

Geplaatst: di 18 sep, 2007 19:04
door Wim67
Hej
Jag heter Wim Kooijman och jag kommer från Holland. Geintje, zoals vele Mustang rijders inmiddels in Nederland weten zijn wij geemigreerd naar Zweden. We hebben ook de Mustang meegenomen en afgelopen week ben ik naar de kentekenregistrering geweest om onze Mustang op Zweeds kenteken te krijgen. Helaas verliep dit niet helemaal vlekkeloos. Het is namelijk in Zweden verboden met een mijlenteller te rijden en dat wist ik niet. Nu gaf de beambte aan dat ik eventueel ook een kilometertellerplaat op de mijlenteller plaat mocht maken. Nu denk ik dat dat op dit moment de goedkoopste en snelste optie is. En ook zo weer terug te zetten. Misschien is er iemand op het forum die dit al eens gemaakt heeft op de computer en mij dat kan toemailen. Dan hoef ik het wiel niet nog een keer uit te vinden. Bij voorbaat bedankt door een Mustang en forumliefhebber in het mooie Zweden.
Groetjes, Wim

Geplaatst: di 18 sep, 2007 19:08
door waxweasel
ikzelf heb er niet direct eentje liggen...
Toch veel succes met je Mustang in het hoge noorden

Geplaatst: di 18 sep, 2007 19:19
door Mustang24
Wim, aan de naam te zien vermoed ik dat je een 67 hebt...
Ik heb een "sjabloon" gemaakt voor de 67, en kan je die wel doormailen als je wil (Word formaat).

Emiel
8)

Geplaatst: di 18 sep, 2007 19:28
door Wim67
Hej Emiel
Als je dat zou willen doormailen dan zou dat fantastisch zijn. Ik heb inderdaad een 67er. Bedankt voor je snelle reactie. We hebben vorig jaar nog uitgebreid over je GTA staan praten in het Schollebos. Groetjes, Wim

Geplaatst: di 18 sep, 2007 20:00
door OHLM66
Hey Wim,

Wij lezen met aandacht jullie ervaringen op het internet. Het maakt ons toch wel erg nieuwschierig. Ook gaaf dat je alweer aan je Mustang kunt denken. We houden jullie in de gaten!

Rinus

Geplaatst: di 18 sep, 2007 20:31
door Mustang24
Wim, de "sjabloon" is al via email onderweg naar Sweuden...

Hier mijn "layout", maar je kan ook de boel opengooien en het vanbinnen zetten.

Afbeelding

Groetjes en succes,
Emiel
8)