Wij hebben een Michel report
Groetjes Willem
Moderator: Shelby GT-H
Ik heb de wagen niet zelf geëxporteerd. Dit heeft een van de vorige eigenaren gedaan in 2001.Gearz schreef:Roel,
Wat gaaf dat je het certificate of sale erbij hebt en ook opmerkelijk dat de wagen dus direct na productie vanuit New York naar Zwitserland is geëxporteerd !
De meeste Zwitserse '69 Mustangs hadden een DSO 90.
Bedankt voor het hier posten daarvan, heb jij de wagen uit Zwitserland geëxporteerd ?
.
Ik weet dat het een bolt on is, maar de eerste keer als ik weer ga klussen zal ik eens gaan kijken naar wat meer gegevens.Gearz schreef: Die Blacked out Hood is wel apart op een coupé.
Je zou eens kunnen kijken of de Bucktag nog aanwezig is in de motorruimte, op deze tag staat bijv. TT voor Metuchen Two Tone Hood.
Michel.
Zeer nieuwsgierig..Roel schreef: Maar naast het C.O.S. Heb ik nog veel andere leuke dingen mee overgenomen, namelijk:
- het verkoopboekje
- de transport papieren
willem_nog_niks schreef:Wie heeft er een Marti report nodig?
Wij hebben een Michel report![]()
![]()
Groetjes Willem














