Pastry's zoektoch naar de mustang

Van alles en nog wat Ford/Mustang gerelateerd.

Moderator: Shelby GT-H

pastry
Berichten: 36
Lid geworden op: do 06 apr, 2006 09:28
Locatie: raamsdonksveer

Bericht door pastry »

nou rustig maar edgar.. ;-)
ik vraag alleen advies. no avance. maar je hebt gelijk hoor, maar het is een soort jongensdroom die waar hoop te maken.
over pk's : aan jou onderschrift te lezen zijn pktjes voor jou ook niet geheel ombelangrijk.
6-banger

Bericht door 6-banger »

goed opletten danny wat je koopt.
beter vertrouwd van een echte liefhebber dan van een onbekende aardig klinkende man.

hoorde afgelopen weekend nog een triest verhaal van iemand over zijn mustang II.
waarschijnlijk heeft die hem ook ter goeder trouw gekocht en zit nu met heel veel problemen.
pastry
Berichten: 36
Lid geworden op: do 06 apr, 2006 09:28
Locatie: raamsdonksveer

Bericht door pastry »

bednakt in iedergeval vor jullie reacties! maar begrijp dat het een beetje een kind in snoepwinkel gevoel is... ik bind het fijn als jullie je mening en ideeen geven! Ik blijf tenslotte nog een rooky!
Gebruikersavatar
rozemustang
Berichten: 754
Lid geworden op: ma 13 jun, 2005 15:21
Locatie: Appingedam

Bericht door rozemustang »

He Danny,
Wij hebben heel wat mustangs bekeken voor dat we deze kochten.
Telkens als we belden naar een verkoper hebben we gevraagd naar de staat van de auto.
Of hij verrot was of de motor goed liep en ga maar door. Telkens werd er natuurlijk gezegd dat de wagens keihard waren en dat de motor liep als een zonnetje. Aangezien wij in het noorden van nederland wonen gingen we steeds al met het geld op zak richting de verkoper om de wagen gelijk mee naar huis te nemen als die ons aan zou staan.
Nou ik kan je vertellen we hebben heel wat auto`s gezien en zijn echt heel nederland afgereist om mustangs te gaan bekijken.
En echt waar ook al hadden we het al gezegd dat als de wagen rot zou zijn we hem zouden laten staan, zeiden ze rustig nee hoor een gave auto.
Nou bij sommige was het echt een regelrechte ramp en een en al gatenkaas.
Dus gingen we weer met geld op zak terug naar huis.
De auto die we nu hebben was ook geen harde auto maar dat wisten we en daar was de prijs ook naar.
De jongen moest de auto kwijt en Herman bood een belachelijk laag bod en de jongen ging akkoord.
Dus ik wil je adviseren ga niet in op mooie praatjes van verkopers want je kan erg teleurgesteld zijn als het toch niks blijkt te zijn. En anders neem iemand mee met twee zie je altijd meer dan als je alleen bent en dol graag zo`n auto wil kopen.
In ieder geval veel succes met je zoek tocht.
Groetjes, Marga




[img]http://www.danasoft.com/sig/rozemustang.jpg[/img]
pastry
Berichten: 36
Lid geworden op: do 06 apr, 2006 09:28
Locatie: raamsdonksveer

Bericht door pastry »

66candy schreef:Ik denk dat je voor jezelf eerst eens goed na moet gaan wat je precies wilt hebben. OK, je wilt een Mustang 1 maar er zit nogal wat verschil tussen b.v. een 65'er en een 71'er Mustang! Vooral omdat je een "rooky" bent is het misschien verstandig om je te beperken tot een bepaald bouwjaar (jaren), model, motor, opties en je daar eerst eens in te verdiepen.
Ik kan heel goed begrijpen dat je je als een kind in een snoepwinkel voelt maar naar mijn mening maak je het jezelf veel makkelijker als je weet welk stuk snoepgoed je het lekkerst vindt!
hahaha ik ben een lekker bek.. :mrhappy:
maar je hebt gelijk, over die mach1, ik moet maandag toevallig in Amsterdam zijn, we spreken dan even af, heb ik hem in iedergeval gezien.

bedankt voor de tips! (ook @rozemustang)
Gebruikersavatar
Torino_Ulicoten
Berichten: 123
Lid geworden op: zo 10 okt, 2004 10:56
Locatie: Baol West (N-B)

Bericht door Torino_Ulicoten »

Hoi Danny,

Misschien heb ik een tip voor je:

In Chaam bij autobedrijf v. Alphen staat een blauwe '66-tiger. Normaal doet deze man alleen onderhoud, geen verkoop, maar deze mustang staat er nu al erg lang.
Ik kom daar regelmatig langs en ben enkele weken geleden toch eens gestopt om te kijken. Na met de garagist gesproken te hebben bleek dat de auto voor de APK daar gebracht is, maar nooit meer opgehaald. Weet niet zeker of hij al gekeurd was, maar er mankeerde niet zo gek veel aan kreeg ik de indruk. Uiterlijk nog wel wat werk, zoals wat roestblaasjes en een gestikt (muf) interieur. De eigenaar is dus niet echt meer aan zn stang gehecht.... :blink:
Een onderzoekje van mij in het dashboardkastje wees uit dat de eigenaar in Breda woont....

De garagist bleek zelf trouwens ook een '66-tiger in de restauratie te hebben, recht uit de USA!

Dus.....je kan het altijd even gaan vragen.....de huidige eigenaar kijkt er iig niet naar om en die stang staat er nu al een aantal maanden onaangeroerd...

Succes!

Thijs
Ford Gran Torino

1972
2B30F247298
65D 4B CR X 3 11
6-banger

Bericht door 6-banger »

@marga:jou verhaal is exact gelijk aan hoe het bij mij is gegaan.
pastry
Berichten: 36
Lid geworden op: do 06 apr, 2006 09:28
Locatie: raamsdonksveer

Bericht door pastry »

bedankt voor de tip Thijs maar eehhhh moet die garage geen papieren van de auto hebben? Ik zal zoiezo even bellen! Wie weet.
Gebruikersavatar
Torino_Ulicoten
Berichten: 123
Lid geworden op: zo 10 okt, 2004 10:56
Locatie: Baol West (N-B)

Bericht door Torino_Ulicoten »

bedankt voor de tip Thijs maar eehhhh moet die garage geen papieren van de auto hebben? Ik zal zoiezo even bellen! Wie weet.
Ja, maar ik bedoelde eigenlijk dat je via de garage de eigenaar zou kunnen benaderen, aangezien hij zijn auto blijkbaar niet echt snel terug wil... De garagist kan dan normaal enkel als tussenpersoon dienen.

Succes!

Thijs
Ford Gran Torino

1972
2B30F247298
65D 4B CR X 3 11
pastry
Berichten: 36
Lid geworden op: do 06 apr, 2006 09:28
Locatie: raamsdonksveer

Bericht door pastry »

ok dan snap ik hem haha
Gebruikersavatar
superrix
Berichten: 64
Lid geworden op: di 01 nov, 2005 11:30
Locatie: Rotterdam
Contacteer:

Bericht door superrix »

Een vriend van me is naar castricum gereden om de auto the checken. Bleek inderdaad een mooie auto en een zeer vriendelijke verkoper, die bovendien open en eerlijk was over de dit exemplaar.
Het slimste is toch om gewoon zelf eens wat auto's te gaan bekijken. Dan heb je ook een beetje een referentiekader voor jezelf. Succes!
Ford Mustang T5 Grande
351

Cleveland 4 Barrel 335pk
pastry
Berichten: 36
Lid geworden op: do 06 apr, 2006 09:28
Locatie: raamsdonksveer

Bericht door pastry »

top, ik ga Mark volgende week bellen! Ik moet eerst nog even naar het buitenland voor mijn werk!
pastry
Berichten: 36
Lid geworden op: do 06 apr, 2006 09:28
Locatie: raamsdonksveer

Bericht door pastry »

:peace: jajaja. gisteren heb ik voor het eerst in een mustang gereden.
ik ben ontmaagd! het was echt heerlijk en het deed geen pijn... sterker nog! :hha:
nee zonder dollen, ik ben even bij die Mach 1 gaan kijken omdat ik in de buurt was. Wat een bak zeg! en wat een powerrrr... Het geluid was echt super en hij reed heeeeerlijk.. ik snap nu écht de passie..
Helaas zag hij er van de buitenkant niet te mooi uit, veel roestvorming, niet het ram-air opzet stuk. En er waren stuken waarvan het leek als ze met typex waren bij gewerkt. Helaas....
deze week nog even naar Mark bellen!
6-banger

Bericht door 6-banger »

nou,dat mustang virus raak je dus nooit meer kwijt.
Plaats reactie

Terug naar “Lounge”