wanneer big block?
Moderator: Shelby GT-H
Bol.com heeft ook een hele rits van deze boeken. Ik heb er een aantal gekocht voor small blocks. Bij Bol bestellen betekent met een paar dagen in huis. Ik heb er van alles Hou je de ruimte onder kerstboom vrij voor een stroker kitje.
1966 Mustang Convertible, 289 c-code, c4 Cruise-o-Matic, Edelbrock Performer 289 intake manifold, Holley 4160 carb., Pertronix ignition, tri-y headers, CompCams XE256 cam, Ported heads (Jan Alsemgeest specials), dual exhaust.
Kwam vanmorgen per toeval deze site tegen.
Nooit geweten dat er zoveel verschillende Fordmotoren waren!
http://www.fordclassics.com/enginespecs.html
Groeten Ruud.
Nooit geweten dat er zoveel verschillende Fordmotoren waren!
http://www.fordclassics.com/enginespecs.html
Groeten Ruud.
Blizzard schreef:Hardstikke bedankt rebe, misschien dat ik die wel onder de kerstboom leg voor mezelf. Eens even na het weekend met moviecars bellen.
Ik zag trouwens ook dat jij een cleveland in je 68 mustang hebt liggen. Dat hoop ik nog wel eens te zien. Altijd leuk om te kunnen vergelijken
Groeten
Sjoerd
lijkt me ook leuk sjoerd. Hij loopt eindelijk weer. van de week door de apk gekeurd. jammer alleen dak nog geen 18 ben
hooge zwaluwe. mustang 1968 351 cleveland motor 5,8 liter. coupe