Komend weekend gaan we er even op uit om een fotoserie te maken van de coupé in zijn nieuwe trim. De resultaten zullen onder andere in de nieuwe Pony Corral te vinden zijn!
Groeten,
Stefan



Moderator: Shelby GT-H



Ik moest 10 keer kijken voor ik hem zag.1970TwisterSpecial schreef:Alleen waarom is er gekozen voor de naam Parnelli Jones ?
Zag het ook inderdaad. Same goes voor de shelby handtekening.1970TwisterSpecial schreef:Zeer goed gelukt.
Alleen waarom is er gekozen voor de naam Parnelli Jones ?
Ik had een naam van een coureur gekozen uit 1966.
http://www.1966shelbynotchbackmustang.c ... esults.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Heb je toevallig ook zo'n lijst van 70 ?1970TwisterSpecial schreef:Zeer goed gelukt.
Alleen waarom is er gekozen voor de naam Parnelli Jones ?
Ik had een naam van een coureur gekozen uit 1966.
http://www.1966shelbynotchbackmustang.c ... esults.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Denk dat het ook een beetje aan de auto ligt Rob, bij die van jouw vind ik het ook niet staan...RobSchipper schreef:Niet mijn smaak. Snap niet dat je je auto zo vol wilt hangen met zulke stickers.
Hey Schipper, ik dacht dat jij zo'n juist zoiets wel mooi vondRobSchipper schreef:Niet mijn smaak. Snap niet dat je je auto zo vol wilt hangen met zulke stickers.
Wellicht wel als het een replica is van een originele racewagen? Of wanneer het daadwerkelijk een racewagen is met sponsoring?1970TwisterSpecial schreef:Hey Schipper, ik dacht dat jij zo'n juist zoiets wel mooi vondRobSchipper schreef:Niet mijn smaak. Snap niet dat je je auto zo vol wilt hangen met zulke stickers.